Dla pracownika

Potrzebujesz pracy, lecz nie wiesz gdzie jej szukać?

wieloletnie doświadczenie w rekrutacji

Znalezienie dobrze płatnej pracy u wiarygodnego pracodawcy nie jest dziś rzeczą łatwą. Dlatego właśnie postanowiliśmy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i budowie relacji między zatrudniającymi i zatrudnianymi i uruchomić agencję pośrednictwa pracy tymczasowej, która będzie w stanie pomóc swoim klientom kompleksowo.

Oznacza to, iż Twoim zadaniem jest wyłącznie rejestracja w systemie lub odpowiedzenie na konkretną ofertę. Reszta zadań spoczywa na nas.

To my:


  • pozyskujemy najlepszych pracodawców z rynku,
  • dodajemy ogłoszenia zawierające wszystkie niezbędne informacje,
  • organizujemy rozmowy kwalifikacyjne, badania i szkolenia BHP,
  • oferujemy Ci pracę, która spełnia Twoje oczekiwania i odpowiada Twoim możliwościom,
  • podpisujemy z Tobą umowę o pracę,
  • wypłacamy Ci wynagrodzenie w oparciu o liczbę przepracowanych godzin.
Gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji
Prezentujemy oferty pracy od sprawdzonych pracodawców.
Oferujemy wyłącznie legalną pracę, potwierdzoną stosownymi umowami.Oferujemy pracę w różnych modelach zatrudnienia:Praca tymczasowa polega na wykonywaniu pracy przez pracownika tymczasowego, zatrudnionego przez agencję pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, przez z góry określony czas, na podstawie umowy o pracę tymczasową lub cywilnoprawnej - w zależności od charakteru powierzonych zadań. Może to być zarówno kilka dni, jak i wiele miesięcy. Taka forma zatrudnienia kojarzy się większości przede wszystkim z brakiem stabilizacji i stałego dochodu, tymczasem bardzo często zdarza się tak, że pracownik po wyczerpaniu możliwości zatrudnienia tymczasowego (maksymalnie 18 m-cy w ciągu ostatnich 36 m-cy) przechodzi na kontrakt bezpośredni z pracodawcą użytkownikiem – już bez udziału Human Work.

Pracodawcy decydują się na taki model zatrudnienia, bo jest on dla nich po prostu korzystniejszy, a w rzeczywistości praca często przypomina tę na stałej umowie: regularne godziny pracy przez pięć dni w tygodniu. Pracownikowi przysługuje również dwa dni płatnego urlopu w miesiącu. Praca tymczasowa jest również idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy muszą łączyć pracę z innymi obowiązkami, takimi jak studia czy opieka nad dziećmi. Jeżeli zależy Ci na elastycznych godzinach pracy, możesz zadecydować ile godzin i dni w miesiącu chcesz pracować, a my pomożemy Ci w znalezieniu właściwej oferty.
Wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę znajdziesz na podstronie "oferty pracy". Jeżeli któreś z nich wyda Ci się interesujące, kliknij "Aplikuj". Jeśli nie znajdziesz dla siebie nic odpowiedniego, zarejestruj się w naszym systemie i zostaw swoje CV, a odezwiemy się do Ciebie gdy tylko będziemy mieć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z możliwością pracy lub charakterem naszej działalności, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48 730 023 043 oraz pod adresem e-mail biuro@humanwork.pl